FAMILII DIN ITALIA RECRUTEAZA MENAJERE in Italia

Cautare avansata

FAMILII DIN ITALIA RECRUTEAZA MENAJERE

Numar posturi:2

Tara:Italia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:700-700 (EUR)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:08-05-2015

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

2 Familii din Italia selecteaza MENAJERE:
1. In Roma, pentru o doctorita (vegetariana), cu un nepot de 10 ani si 6 caini de talie mica, 700 Euro/luna.
6. In Roma, pentru o familie cu 2 copii. Trebuie sa detina permis de conducere.700 Euro/luna.

Responsabilitati: Va trebui sa faca curatenie, sa spele, sa calce si sa gateasca.

Program de lucru: 8-12 ore/zi, 5-6 zile/saptamana, in functie de familie

Beneficii:
- cazarea si masa oferite gratuit;
- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- salariu: 700 Euro/luna;
- plecare rapida.

Cerințe job:
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- limba italiana constituie avantaj;
- sa fie muncitoare, serioasa si politicoasa fata de familie.