Programator strung Fanuc in Olanda

Cautare avansata

Programator strung Fanuc

Prezentare generală

Tip contract:Sezonier

Numar posturi:2

Tara:Olanda

Oras:Haaksbergen

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:1500-2000 (EUR)

Beneficii:Asigurare

Data expirarii:13-02-2015

Pentru o companie foarte cunoscuta din Olanda cautam urgent Programator/Operator pe strung OKUMA sau FANUC. Perioada misiunii este de 3 luni incepand cu 18.08.2014.

Responsabilitati:
- Se lucreaza dupa desen tehnic;
- Materialul folosit este in principal otel dur ( duplex steel);
- Principala activitate consta in programarea strungurilor CNC;
- Programarea masinilor nu se face foarte des, deoarece se produc serii mari;
- Gradul de acuratete folosit este de 0,01 microni;

Cerinte:
- Experienta intre 3 - 5 ani pe o pozitie similara;
- Cunostinte de limba Engleza sau Germana la nivel mediu (cel putin
conversational)
- Experienta in interpretarea desenului tehnic;
- Experienta in programare si operare Okuma si Fanuc este obligatoriu;
- Scoala profesionala;

BRILLIANT RECRUITMENT-societate de recrutare si plasare forta de munca, acreditata de Inspectoratul Teritorial de Munca,numar de inregistrare 5595.