Operator / programator CNC pe strung cu Fanuc in Olanda

Cautare avansata

Operator / programator CNC pe strung cu Fanuc

Numar posturi:1

Tara:Olanda

Nivel cariera:Incepator

Salariul:1760-1760 (EUR)

Beneficii:Asigurare, Cazare, Transport

Data expirarii:11-02-2015

Pentru o companie olandeza, activa in domeniul industriei de petrol si
gaze, cautam operatori / programatori pe strung CNC.
Responsabilitati:
● Operare si programare strung CNC cu 4 sau 5 axe,
sistemul de operare Fanuc
● Se va lucra cu materiale din inox pentru producerea de
piese mici si medii, avand diametrul de 550 mm
● Se vor produce serii mici de piese cu toleranta de 0.01mm
Cerinte:
● Experienta recenta minim 5 ani pe strung cu sistem Fanuc
● Cunostinte de limba engleza la nivel conversational
● Experienta in productia de piese din inox pe domeniul
petrolului si a gazului
● Cunostinte de citire si interpretare desen tehnic
● Detinerea unui permis auto cat B
Avantaje:
● Salariu net incepand de la 1760 Euro/luna
● se asigura transportul si cazarea
● se pot face ore suplimentare