Angajam electricieni pentru Germania in Germania

Cautare avansata

Angajam electricieni pentru Germania

Numar posturi:10

Tara:Germania

Oras:Nordul Germaniei

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Cazare, Masa

Data expirarii:11-02-2015

Kanne&Joos Group angajeaza prin punctul sau de lucru in Germania:
Electricieni in Germania
Responsabilitati:
- tragerea cablurilor de alimentare
- conectarea cablurilor la panourile electrice de alimentare
- montarea jgheaburilor / patului pentru cabluri
- conectarea / montarea dozelor de derivație
- montarea corpurilor de iluminat, a prizelor si întrerupatoarelor
Se solicita:
cunostiinte de limba germane nivel B1/B2 - obligatoriu
experienta in meseria sus mentionata, 2 ani minim
cunoștințe în interpretarea planurilor tehnice
precizie

Se ofera:
salariu motivant 2200 euro/luna
loc de munca sigur pe perioada lunga de timp
cazare contra cost
contract de munca in Germania
asigurare medicala legala in Germania

Informatii la telefon: 0741237431, 0756 307 711.