Magazioner in Germania

Cautare avansata

Magazioner

Numar posturi:20

Tara:Germania

Nivel cariera:Necalificat

Salariul:1100-1300 (EUR)

Beneficii:Asigurare

Data expirarii:09-02-2015

Pentru o companie din Germania cu obiect de activitate distributia
de produse electronice. Se cauta magazioneri pentru a lucra intr-un depozit in scopul manipularii produselor, a primirii si a trimiterii lor catre clienti.
Responsabilitati:
- primirea bunurilor
- numararea, cantarirea si examinarea produselor
- introducerea produselor in sistemul computerizat
- trimiterea bunurilor
- selectarea produselor folosind lista de impachetare
- impachetarea produselor
- pregatirea produselor pentru a fi trimise
Avantaje:
- Salariu intre 1100 - 1300 euro / net / luna
- Cazarea este asigurata de catre angajator in schimbul sumei de
300 euro / luna
- posibilitatea efectuarii de ore suplimentare
- se lucreaza in schimburi
- angajatorul pune la dispozitie masina si sofer pentru primele 3-6 luni
- angajatorul ofera ore de limba germana in cadrul companiei

Cerinte:
- Permis de conducere, detinerea unei masini personale prezinta
un avantaj
- Limba germana vorbita la nivel incepator, mediu prezinta un
avantaj
- Capacitatea si conditie fizica in scopul transportului produselor
- Nu este necesara experienta anterioara