Vopsitori auto UK in Anglia

Cautare avansata

Vopsitori auto UK

Numar posturi:1

Tara:Anglia

Oras:Hampshire

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:1500-2000 (GBP)

Beneficii:Asigurare

Data expirarii:21-05-2016

Companie specializata in repararea de automobile dintr-un orasel de
pe coasta de sud a Angliei. Firma infiintata in 1989 s-a specializat pe repararea masinilor implicate in accidente. In acest moment compania are deschise 6 centre de interventie, toate in sudul Angliei, au o cifra de afaceri de 16,000,000 lire, 230 de angajati si repara peste 15,000 de automobile anual.
Responsabilitati:
Responsabilitati
● Identificarea defectelor care au afectat vopseaua;
● Interpretarea si implementarea instructiunilor de nivel tehnic;
● Tinerea evidentei referitoare la piesele auto reparate / inlocuite;
● Pastrarea curateniei la locul de munca
● Se asigura ca vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranta in momentul in care ele sunt returnate clientului;
● Vopsirea masinii, amestecul vopselelor, in scopul obtinerii nuantelor
cerute, folosirea cabinei de vopsit;
● Reasamblarea partilor care au fost reparate;
● Depozitarea in siguranta a diluantilor si a altor produse folosite in procesul de vopsire;
● Verificarea lucrarii inaintea predarii vehiculului;
Avantaje:
● Salariu net de 1500Lire/luna
● Program de munca: 5 zile/ saptamana ( uneori se lucreaza si
sambata )
● Program de munca: 8:00am – 5:30 pm de Luni - Vineri
● Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare
● Ore de munca garantate: 45 / ore / saptamana

Cerinte:
● Experienta de minim 3 ani in domeniu;
● Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
● Diploma de vopsitor auto
● Abilitatea de a lucra independent