Selectam Badanta pentru o familie din Messina in Italia

Cautare avansata

Selectam Badanta pentru o familie din Messina

Numar posturi:1

Tara:Italia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:700-700 (EUR)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:04-03-2015

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Batranii ne-au invatat cele dintai rugaciuni, primele poezii si ne-au spus cele mai frumoase basme si povesti, fiind primii educatori si pedagogi ai nostri. Ne-au format modul de viata si caractere durabile ale personalitatii, pe care ulterior scoala le-a modelat, formandu-ne si pregatindu-ne pentru munca, viata si societate.

Daca ai o atitudine pozitiva, intelegatoare, responsabila si ai dorinta de a ajuta si de a fi amabil cu cei in varsta, daca, in plus, ai cunostinte de limba italiana, postul de Badanta este solutia potrivita pentru tine.

Cautam BADANTA pentru o familie din Messina, Italia. Salariu de 700 Euro/luna + cazare si masa.

Responsabilitati: Asistarea si ingrijirea persoanei batrane.

Beneficii:
- cazarea si masa oferite gratuit;
- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- salariu: 700 Euro/luna;
- plecare rapida.

Cerințe job:
- Limba italiana, de preferat.
- Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.
- Persoana muncitoare, serioasa, politicoasa.