FAMILIE CU 3 COPII DIN ANGLIA SELECTEAZA BONA in Anglia

Cautare avansata

FAMILIE CU 3 COPII DIN ANGLIA SELECTEAZA BONA

Numar posturi:1

Tara:Anglia

Nivel cariera:Incepator

Salariul:600-600 (GBP)

Beneficii:Cazare, Masa

Data expirarii:16-02-2015

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Bona ocupa un loc important in viata unui copil, ca dovada foarte multi copii dezvolta emotii si sentimente foarte frumoase fata de persoana care i-a ingrijit pe toata perioada copilariei lor.

O familie cu 3 copii din Gloucestershire, Anglia, cauta Bona. Salariul este de 150 Lire sterline/saptamana.

Responsabilitati: Se va ocupa de ingrijirea si supravegherea copiilor, intretinerea curateniei in camera si la locul de joaca. Menaj usor.

Program de lucru: 5 zile/saptamana

Avantajele ofertei de munca:
- Cazarea si masa asigurate GRATUIT in cadrul familiei gazda, avand astfel posibilitatea sa economisiti mai multi bani. Candidata va beneficia de propria casuta in gradina familiei, ce include un living, o bucatarie si baia.
- Se castiga o remuneratie de 150 lire sterline/saptamana;
- Sansa extraordinara de a va perfectiona nivelul limbii engleze, urmand cursuri de invatare/perfectionare la diverse institutii de invatamant din zona unde veti locui;
- O experienta extraordinara care oferă şansa candidatilor de a se familiariza cu specificul cultural al Marii Britanii şi al zonei în care vor locui;
- Sprijin din partea companiei pentru efectuarea dosarului de acceptare, precum si suport in organizarea plecarii.

Se cere:
- cunoasterea limbii engleze la nivel bun;
- cazier curat;
- permis de conducere categoria B.