Operatori de masina cu comanda numerica in Franța

Cautare avansata

Operatori de masina cu comanda numerica

Numar posturi:2

Tara:Franța

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:1700-1800 (EUR)

Beneficii:Asigurare, Cazare, Transport

Data expirarii:26-11-2014

Selectam operatori de masina cu comanda numerica de decupat cu laser pentru a lucra in Franta.Transportul si cazarea sunt asigurate.
Responsabilitati:
-operararea masinilor CNC de taiat cu laser;
-tipul de tabla folosita:otel galvanizat, pre-vopsit otel, otel inoxidabil, aluminiu, cupru,alama,(0,5-15mm);
-asigurarea mentenantei masinilor de taiat cu laser;
-masini folosite: masina laser AMADA F1 4000W, Masina laser Trumpf 1800 W;
Cerinte:
-diploma de calificare;
-experienta minim 2 ani pe o pozitie similara:
-cunoasterea limbii franceze la nivel conversational;
-realizarea pieselor pana la punerea la dispozitie pentru etapa urmatoare a procesului de productie;