Devizor pentru Belgia in Belgia

Cautare avansata

Devizor pentru Belgia

Numar posturi:1

Tara:Belgia

Oras:Limburg

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:Negociabil

Beneficii:Asigurare, Cazare, Masa

Data expirarii:03-10-2013

Descriere loc de muncă

Descriere

Se cauta un Devizor, inginer industrial cu minimum 10 ani de experienta si cunostiinte tehnice in domeniul tamplarieri Pvc, aluminium, ferestre, porti, etc;

Responsabilitati

Capabil sa faca devize pe baza de comanda

Codare in programe specifice industriei

Realizeaza masuratori ale amplasamentelor fronturilor de lucru din cadrul santierului, masuratori ale planurilor din proiectul de executie sau proiectul tehnic si ale cantitatilor de lucrari necesare pentru realizarea obiectivului de investitie.

El stabileste cu factorii de decizie bazele de preturi si intocmeste devizul pe categorii de lucrari al investitiei totale, precum si situatiile intermediare de plata conform contractelor si graficelor lucrarilor.

Cerinte

Cunostiinte tehnice in domeniul tamplarieri Pvc, aluminium, ferestre, porti, etc;

Capabil sa faca devize pe baza de comanda.

Un plus: cunostiinte in codare in programe specifice industriei. Vorbitor avansat de limba franceza.

Beneficii

Se ofera cazare, masa si asigurare.