Ingineri pentru Anglia in Anglia

Cautare avansata

Ingineri pentru Anglia

Numar posturi:20

Tara:Anglia

Oras:Bristol

Nivel cariera:Cu experienta

Salariul:Negociabil

Beneficii:Altele

Data expirarii:29-06-2013

Descriere loc de muncă

DESCRIERE JOB:

Agentia de plasare a fortei de munca in strainatate ofera locuri de munca in sudul Angliei pentru ingineri calificati in mentenanta sau ingineri constructori cu experienta in prelucrarea lemnului cu masini specifice tip wadkin .

RESPONSABILITATI:

- Asigura starea buna de functionare a echipamentelor si mijloacelor de productie, fiind responsabil de realizarea planurilor de actiuni pentru mentenanta corectiva si preventiva la nivel de uzina;

- Contribuie in mod activ la ameliorarea eficacitatii echipamentelor si a mijloacelor de productie, prin propunerea si realizarea de ameliorari si modificari permanente;

- Realizeaza si coordoneaza actiunile tehnice (GRP / QRQC) pentru diminuarea rebuturilor; pentru reducerea frecventelor de pana a masinilor, pentru ameliorarea conditiilor de munca (securitate, ergonomie);

- Documenteaza si analizeaza fisele de pana, fisele de viata ale mijloacelor de productie;

- Asigura capabilitatea mijloacelor dupa interventie sau modificare in colaborare cu calitatea;

- Propune si realizeaza actiuni pentru evolutia continua a planurilor de productivitate;

SE OFERA:

Salariile sunt deosebite.

Asteptam CV-urile dumneavoastra.